אודות

המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) מזמין אתכם ליהנות מרגעים קסומים של רוגע ופינוק לאחר לידה, במלון היולדות המפנק "בייבי אסף". אנו מזמינים אתכם לחוויה מיוחדת במינה, בתנאי מלונאות גבוהים ולצד צוות מסור וקשוב, שיעניק ליולדת ולתינוק השגחה רפואית וסיעודית מלאה, תוך שמירה על הנוחות והפרטיות.

"בייבי אסף" מונה 17 חדרים מאובזרים ברמה הגבוה ביותר המתאימה לשהייה עבור היולדת, התינוק ויתר בני המשפחה. למרבית החדרים יציאה למרפסת פרטית, המשלימה את החוויה לחופשה מפנקת. במלון לובי מעוצב בו ניתן לארח קרובים ומבקרים. במלון לובי משפחות (פטיו) עם מדשאה המאפשרת שהייה נעימה של בני הזוג והקרובים בכל מזג אויר (ניתן להוציא את התינוק לפטיו).

ב"בייבי אסף" שמים דגש על מתן שירות מקצועי תוך הקפדה על הפרטים הקטנים שכל כך חשובים מרגע הלידה ועד השחרור הביתה. היולדות ובני הזוג ייהנו מהדרכות מקצועיות מפי בעלי מקצוע הטובים ביותר, מארוחות בוקר וערב עשירות ומגוונות ומתינוקייה צמודה הפועלת 24 שעות ביממה. אתן מוזמנות לבחור האם תינוקכן ישהה בחדר או יעבור להשגחתן הצמודה של האחיות בתינוקיית המלון. בנוסף, במלון נמצאת מעלית המובילה את היולדת היישר לתינוקיים בית החולים ולפגייה, במידת הצורך.

הזמנת חדר במלונית