שאלות ותשובות

זמן השהייה המינימאלי במלון הינו לילה אחד. זמן שהייה מקסימאלי הוא שני לילות. במידת הרצון של היולדת ניתן להאריך ללילה שלישי והילך על בסיס מקום פנוי.

על היולדת/מלווה לעדכן את המלון בכניסה לחדר לידה ופעם נוספת לאחר הלידה. אי מסירת הודעה בדבר הלידה עלול לעכב את הגעתה של היולדת למלון. יולדות אשר ביצעו את ההזמנה למעלה מ-45 יום לפני התאריך המשוער ללידה, המלון מתחייב לקבל אותן במהלך תקופת האשפוז.

למלון יכולות להגיע יולדות שילדו במרכז הרפואי שמיר בלבד.

במידה והפונדקאית ילדה במרכז רפואי שמיר, אין מניעה שההורים הביולוגים יגיעו למלון. ההגעה הינה בכפוף לחדר פנוי במלון. להורים יינתן כרטיס גישה למעלית פנימית – מהמלונית לתינוקייה. על הילוד לשהות בתינוקיית בית החולים לפחות 12 שעות. בסיום שעות האשפוז הילוד יוכל לעבור למלון בכפוף לאישור רפואי מרופא ילדים במחלקה.

אל היולדת יכול להצטרף מלווה לבחירתה בהזמנת חדר זוגי, על בסיס חצי פנסיון – ארוחת בוקר וארוחת ערב.

המלווה יכול להיות מי שהיולדת בוחרת. אל התינוקייה יכול להיכנס מלבד היולדת רק המלווה הרשמי אשר יקבל את הידון לאחר הלידה. הידון אינו ניתן להעברה.

ניתן לצרף ילדים לשהייה על בסיס חצי פנסיון ולפי הפירוט הבא: *ילד עד גיל 4 ללא תוספת תשלום *ילד בגילאי 4-8 תוספת תשלום 150 ₪ *ילד מעל גיל 8 תוספת תשלום 200 ₪ ניתן לצרף לחדר מיטה מתקפלת או לול לפי הזמינות.

במידה והילוד הועבר לתינוקיית המלון, יש ליולדת את הבחירה אם הילוד יהיה איתה או לחילופין בתינוקיית המלון. ניתן לשנות את ההחלטה בכל שלב בזמן השהות במלון. היולדת מתאמת את הביות הרצוי עם האחיות בתינוקיית המלון.

יולדת העוברת למלון ממחלקת אפס הפרדה יכולה להמשיך לשהות במלון באותה המתכונת. על האחיות קיימת החובה להעריך את מצב הילוד לפחות פעמיים במשמרת (בלילה פעם אחת), צוות רפואי וסיעודי אינו רשאי להיכנס לחדרי האירוח ולכן על היולדת להביא את הילוד לתינוקייה על מנת שאחות תבדוק אותו. כמו כן לבדיקת רופא ילדים ובדיקת היולדת עליה להגיע לתינוקיית המלון.

במידה והילוד אינו מקבל אישור למעבר למלון, היולדת יכולה לעבור למלון ולקבל כרטיס למעלית פנימית המקשרת ישירות לתינוקיית בית החולים וסמוכה לפגיה. לא ניתן לקחת לחדר ילוד אשר לא קיבל אישור למעבר למלון.

ניתן להוציא את הילוד לשטחו המורחב של המלון שזה כולל את הלובי החיצוני. אין להוציא את הילוד מחוץ לשטח המלון כלומר מעבר לשערי כניסה למלונית.

• בחדרי האירוח היולדת יכולה לקבל מבקרים בין השעות 07:00-21:00. • בלובי הפנימי של המלון היולדת יכולה לקבל מבקרים בין השעות 10:00-18:00 ובין השעות 20:00-21:00. בשעות הארוחות מבקרים אינם יכולים לשהות בלובי הפנימי המהווה כחדר-אוכל של המלון. בשעות הצהריים צוות המלון מבקש לכבד את מנוחת היולדות ולשמור על השקט. • בלובי החיצוני של המלון ניתן לקבל מבקרים בין השעות 07:00-22:00.

במידה ובן/בת זוג ו/או הילדים של היולדת אינם כלולים בהזמנה, הם יכולים להצטרף לארוחות בתוספת תשלום לארוחת בוקר ולארוחת ערב. כל מבקר אחר המעוניין להצטרף לארוחות, יש לקבל מראש אישור מצוות המלון- צוות הלובי ובמידה וכן ניתן להצטרף בתוספת עלות.

במלון פועל טרקלין המעניק שירותי ארוחות אקסטרה. ניתן ארוחות שתייה חמה וקרה. לפרטים נא לפנות לצוות הלובי במלון.

למלון יש חניה פרטית הניתנת לשימוש באמצעות שלט. קבלת השלט ומקום בחניה ניתן לקבל במעמד קבלת החדר ובכפוף להשארת פיקדון. החניה מיועדת לרכב אחד בלבד עבור כל חדר.

על מנת להבטיח חדר במלון, יש להזמינו מראש לפחות 45 ימים לפני מועד הלידה המשוער. הזמנת חדר במועד מאוחר יותר תהיה על בסיס מקום פנוי. לביצוע הזמנה צור קשר עם דלפק הקבלה במלון (08-9542135/2999).

ביטול עד שבועיים למועד לידה המשוער אינו כרוך בדמי ביטול וכמו כן ביטול מסיבה רפואית המאושרת על-ידי רופא נשים במחלקת יולדות במרכז רפואי שמיר. בקשה לביטול הזמנה אשר תתקבל פחות משבועיים למועד הלידה המשוער שניתן בעת ביצוע הזמנה תהיה כרוכה בעלות של 200 ₪.

הזמנת חדר במלונית